WhatsApp
Yükleniyor...

KURUMSAL WİFİ ÇÖZÜMLERİ

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz KURUMSAL WİFİ ÇÖZÜMLERİ
KURUMSAL WİFİ ÇÖZÜMLERİ

KURUMSAL WİFİ ÇÖZÜMLERİ

Kurumsal WiFi Çözümleri planlaması çok dikkatli analiz ve keşif gerektirmektedir. WiFi protokollerinin yapısı gereği access pointler hub gibi çalışmaktadır ve aynı anda sadece bir client cihazla haberleşebilmektedir, bu sürede diğer client cihazlar mevcut haberleşmenin bitmesini beklemektedir. Bu sebeple planlama yapılırken sinyal gücünün yanı sıra bağlanacak cihaz sayısı ve trafik tipini analiz etmek çok kritiktir.

 

İşletmeler için Access Point Önemi;

Kurumsal Wireless Çözümleri ile Günümüzde İnternet erişim gereksinimi duyan cihaz sayısındaki hızlı artış beraberinde erişim teknolojilerine Access Point cihazlarına olan ihtiyacı da arttırmıştır. Özellikle yeni cihazların çoğunda kablosuz ağın ana erişim yöntemi olarak kullanılması Kurumsal Kablosuz Çözümleri Teknolojilerine olan yatırımın artmasını, bu sebepten kablosuz ağ teknolojilerinin hızla gelişmesini sağlamıştır.

 
Antalya içi ücretsiz keşif için bize ulaşın .